رفتن به مطلب
برای استفاده از تمامی امکانات و مطالب شگفت انگیز ما، لازم است عضو / وارد سایت RozaMind شوید. ×

ارسال های توصیه شده

• ادمین

سلام و وقت بخیر دوستان امشب در مورد بحث سعو میخواهیم یکم اطلاعاتم را را برای شما به اشتراک بزارم.

سئو چیست؟ و چرا باید سایت وردپرس خود را سئو کنیم؟

می دانیم امروزه تعداد سایت ها و محتوای تولید شده در اینترنت بسیار زیاد است. با یک جستجو در گوگل تعداد زیادی از سایت ها لیست می شوند. اما همه ی ما این را می دانیم که فقط سایت هایی که در صفحه اول گوگل هستند شانس کلیک شدن را دارند. نتایج بالاتر کلیک های بیشتری نسبت به نتایج پایین تر کسب می کنند.

گوگل برای اینکه سایت ها را رتبه بندی کند از الگوریتم های پیچیده ای استفاده می کند. تا محتوایی را به کاربران نشان دهد که دارای بیشترین ارتباط و بهترین محتوا است. به زبان ساده می توان گفت سئو به معنای بهینه سازی مطالب و محتوای سایت برای رتبه های بالاتر در گوگل است.

اصلی ترین مسئله ای که برای طراحان سایت و نویسنندگان سایت ها با اون مواجه هستن و باعث میشه به جالش بکشه سعو سایت خود هست.

مسئله اصلی این هست که کدوم افزونه برای ما مناسب هست و کدام افزونه اصلا برای کارکردن و پست کردن مطالب سایت مناسب هست.
خوب یک مثال بزنم(برای کسی که هر روز چند تا پست در سایت خود آپلود میکنند، نباید از افزونه ای که سخت میگیره و نباسب برای پست کذاشتن ماهانه یک عدد هست و اون پست رو اونقدر سعو میکنه که دیگه نیازی به سعو بیشتر نیست استفاده کنند.)

اول همه شما باید درمورد این که سایت شما به چه صورت میخواد فعالیت کند؛ چند تا پست قرار هست در سایت قرار داده شود؛ میزان تخصص خود در این زمنه چه قدر هست و چه قدر در تولید محتوا و نوشتن تبحر دارید؟

پیشنهاد من به شما استفاده از افزونه ی سعو all in one seo هست؛ این افزونه بسیار آسان هست و سریع رتبه سعو سایت به رنگ سبز آسان بوده و سریع میتوانید با اصول سعو آشنا شوید.

All in One SEO در سال 2007 میلادی توسط مایکل توربرت و ستیو مورتیبوی خلق شد. از همان زمان موج عظیمی از کاربران به سمت این افزونه آمدند و شروع به استفاده از آن کردند.

استفاده از All in One SEO Pack برای بهینه سازی سئوی سایت وردپرسی. بسیار آسان و راحت برای مبتدیان است، و ویژگی ها و امکانات فراوان پیشرفته برای کاربران حرفه ای دارد. از این نظر این افزونه سئو برای کاربران مبتدی پیچیدگی کمتری دارد.

خوب یک چیز را در نظر بگیرید ما هنوز که سیستم های قوی تری برا سئو هستند هست ما باز در بسیاری از کار ها از all in one seo سعو استفاده میکنیم.

یک مسئله دیگر اگر شما از استاندار های اولیه هر افزونه ی سئو استفاده کنید موتو های جست و جو بعد یک مدت سایت شما را ایندکس میکنن و دیگر استفاده مستقیم از همان افزونه ی مورد نظر نیست.

نسخه ی پولی این افزونه زیاد تفاوتی با نسخه ی رایگان ندارد و فقط چند تا امکانات به افزونه استفاده کرده که به نظر من تفاوتی در عملکرد کلی سایت ندارد.

یکی از این امکانات میشه به نوشتن توضیحات متا در دسته بندی و انتخاب چند کلمه کیلیدی در پست اشاره کرد، اینم بگم در انتخاب چند کلمه کیلیدی برای سعو کردن مطلب کار شما بسیار سخت شده و عمکرد شما نهایتا 10 12 درصد افزایش پیدا میکند که میشود همان وقت گذاشتن 2 تا پست ارسال کرد؛ که نتیچه را بهتر خواهد کرد.

من خودم به شخصه به کسی پیشنهاد نمیکنم که تا زمانی که به درآمد نرسیده اید افزونه را نسخه ی pro را خریداری کنید و نصب کنید.(نسخه های کرک شده مشگل دارن من تست کردم.)

این پست ادامه دارد...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

[[Template core/front/global/mobileNavigation is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]